Інформаційне агентство "Дніпро Інформ"

Петровський Олександр Володимирович: Кисневий концентратор для фтизіатричного відділення обласної Дніпровської лікарні

Петровський Олександр Володимирович: Кисневий концентратор для фтизіатричного відділення обласної Дніпровської лікарні
23446 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» спільно з партнером В'ячеславом Капустіним передали Дніпровському фтизіатричному відділенню кисневий концентратор. Цей медичний апарат насичує легені киснем та підтримує життєдіяльність пацієнта. Прилад дуже потрібен хворим на туберкульоз.

Завідувач відділення хірургії Юрій Савенков зазначає, що це медичне обладнання дуже необхідне обласному лікувально-профілактичному закладу, оскільки те обладнання яке використовують для лікування вже застаріле та вже давно вийшло з ладу.

«Сьогодні завдяки допомозі В'ячеслава Львовича і Олександра Володимировича та благодійного фонду «Солідарність» нам представили кисневий концентратор. Річ необхідна для будь-якої лікарні, а для реанімації - тим більше. Ми просто не можемо без нього оперувати. У нас були подібні апарати. Але, на жаль, вони вийшли з ладу. Склалася досить гостра ситуація. І треба було швидко приймати рішення», - розповідає завідувач відділення хірургії Обласного клінічного лікувально-профілактичного об'єднання Юрій Савенков.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського дізнавшись про таку необхідність в обкладанні зреагували миттєво та із задоволенням допомогли лікарні придбати апарат.

Віце-президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Яна Іванілова зазначає, що : «Це було питанням трьох днів. У нас завжди все виходить швидко. А тим більше, коли є бажання і можливості. Це наша перша взаємодія. І я сподіваюся, що така співпраця буде довгостроковою».

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович
Автор: Dnipro Inform
Мої відео